Pakkumised

Tingmärgid

Päikeselisele kasvukohale

Poolvarjulisele kasvukohale

Täisvarjulisele kasvukohale

Kuivemale kasvukohale

Parasniiskele kasvukohale

Niiskeale kasvukohale

Sobib lõikelilleks

Lõhnavad õied või lehestik

Sobib potitaimeks

Sobib amplisse

Patendeeritud sort

Lehtdekoratiivne

Putukaid meelitav

Mittesöödav

Suurim kasvukõrgus

Suurim kasvulaius

Parim vahekaugus

Õitsemisaeg

 

Tellimisest ja tellimustest

Tellimisest ja tellimustest

Head kliendid, kõik teie tellimused, mis on tehtud meie vanal kodulehel, kehtivad ja kuuluvad meie poolt täitmisele tavapärasel viisil. Otsustasime, et vanas e-poes tehtud tellimusi me uude e-poodi üle ei kanna. Kes loob endale uues e-poes kasutajakonto saab oma uusi tellimusi seal sirvida.

Tellimisel eriolukorra tingimustes, ja miks mitte ka pärast eriolukorda – soovitame kasutada kauba kätte saamiseks lähimat Omniva pakiautomaati. Parim logistikatasu 6.90 ühe paki kohta, mis suudab mahutada 15-25 kg kaupa. Paki saab tellida ka kulleriga koju, logistika tasu sel hooajal 9.90.

Istutusmaterjali saab tellida aastaringselt, kuid istikuid väljastame neile omasel väljastusajal. Loe rohkem ostuinfos. Tavapäraselt saab ka ise aiandisse tellitud kaubale järgi tulla. Kui tellimus on komplekteeritud, võtab meie töötaja tellijaga e-posti teel või telefonitsi ühendust.

Soovin maksta ette. Palume tellimuse kinnituse alusel mitte tasuda. Saadame arve pärast kaupade heas kvaliteedis veendumist ja tellimuse komplekteerimist.

Palju toredaid leide meie uues e-poes soovib Aiasõber – sõber Sinu kõrval!